Casa Refugio De Paz Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 4-slaapkamer Casa Refugio De Paz Villa Cabo Frio ligt op een locatie aan het strand in Cabo Frio en biedt gasten de mogelijkheid om gebruik te maken van een zwembad. Deze 12 m² grote villa ligt binnen 16 minuten lopen van het Shopping UnaPark en biedt draadloos internet en privéparkeren.
Het Cultural Center of Cabo Frio is op 6 km afstand van dit vakantiehuis te vinden.
Deze gesitueerde in Cabo Frio Casa Refugio De Paz Villa biedt uitzicht op de tuin. Deze 5-badkamer woning heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche.
Gasten kunnen genieten van het gemak van een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven voor self-catering behoeften.
- Luchthavens
- Luchthaven Umberto Modiano20 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Tuin
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in strand Casa Refugio De Paz Villa?
Gasten van strand Casa Refugio De Paz Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om strand Casa Refugio De Paz Villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in strand Casa Refugio De Paz Villa is $135. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Is er een keuken in Casa Refugio De Paz Villa?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Refugio De Paz Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit vakantiehuis. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?
Gasten die in deze villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Shopping UnaPark en het Cultural Center of Cabo Frio bereiken, die respectievelijk binnen 16 minuten lopen van de accommodatie en op 6 km afstand liggen.